YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

16 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKYILDIRIM (1) ve NEW TRANSATLANTIC (7) birinciliğin güçlü adayları olup; IVANHOE (5)) ve MAGIC BULLET (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Usta jokeyi ile SCARF (3) favorimizdir. İyi durumu ile BGOLDINIADIS (5) favorinin ciddi rakibi olup; CRAZY ISLAND (4) ve KARA ARDA (9) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile CURTARALO (1) ve son koşusunu kazanan MISTER STORM (6) birinciliğin güçlü adayları olup; OGHUZ (7) ve KEPEZ STORM (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son üç koşusunu kazanan MANDARİN (7) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; Mİ BOMBON (8), DRY CLEANER (2) ve TENERIFE SONG (9) hata kollayacak safkanlardır.

5.Koşu: Etkili koşuları ile DENİZİM (4) ve son koşusunu kazanan KADHAN (5) birinciliğin güçlü adayları olup; ALTINCI HİS (2) ve SAADIN GÜCÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk koşusunu kazanan LUXEMBURG (5) favorimizdir. İdeal mesafesinde CİHAN PEHLİVANI (1) favorinin ciddi rakibi olup; VICTORY FLIGHT (7) ve EBİTDA (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: İstanbul kumunda hiç geçilmeyen verdiği aradan sonra iyi durumda olduğu gözlenen kalite safkan CANKARDEŞLER (2) günün öne çıkan safkanlarından biridir. SEMEND (10), ULUER (8) ve AĞRI KESİCİ (9) koşuda söz sahibi olabilecek diğer safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Usta jokeyi ile ŞEHLEVENT (7) favorimizdir. İyi durumu ile ERTAŞ (4) favorinin ciddi rakibi olup; ALTINBUL (6) ve SHESHBESH (10) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN