YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

16 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ÇINARLI (2) ve FIRST EXIT (3) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (9) ve KISS ME (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Üstün performansı ile CANŞEN (5) günün güvenilir safkanlarından olup; BULLET PROOF (1), DYMAXION (2), ve EYE OF THE WIND (4) hata arayacak safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile WEMBLEY FIRTINASI (8) ve LADY GOLD (4) birinciliğin güçlü adayları olup; WINNER TUANA (10) ve WINGED VICTORY (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen KİM TUTAR BENİ (8) favorimizdir. İyi durumu ile ZATI ŞAH (6) favorinin ciddi rakibi olup; GÖRKEMBEY (2) ve DELİDUMRUL (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Uygun kilosu ile STILL WAITING (5) ve son koşusunda dikkat çeken AYZA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; BLOW THE WIND (3) ve PULLOVER (8) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

6.Koşu: Etkili koşuları ile DEMİRTÜTÜN (6) ve çimde etkili olan ÇARÇIRA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; MIDAS TOUCH (8) ve SADIK AĞA (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Kum pistteki son iki koşusunu kazanan safkanlardan SİVEREK DİYARI (1) ve HARMANDALI (3) birinciliğin güçlü adayları olup; PRECIOUS JEWEL (7) ve WESTSIDE (8) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile POETIKA (7-2) ve TOO MUCH LOVE (9) birinciliğin güçlü adayları olup; SON VURGUN (8) ve WHITE ORCHID (10) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Etkili formunu koruyan İÇİL (5) günün güvenilir safkanlarından olup; BAYKETENCİ (3), BOMBA (4), ve KEHKEŞAN (1) hata arayacak safkanlardır.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN