GanyanTime.com
YENİ

17 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

17 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KOVADA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN ABİ (6) ciddi rakibi olacaktır.İLKSEN (5) ve GÖKDERE (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KOSTANAY (1) ve KONIGIN (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TOYGAR (4) en yakın takipçileri olacaktır.POWER KING (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Formda olan BABAESKİ (2) koşudaki favori isimdir.KIRBULUT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KILIÇSOY (5) ve MY CEM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SOYUGÜZEL (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANIM ÇİDEM (1) en yakın takipçisi olacaktır.PEXUSS (2) ve NURLUTAÇ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CLARK KENT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEMNOS (9) en yakın takipçisi olacaktır.DUKE OF KENT (2) ve ATES KUSU (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan ALTIN ADIM (1) koşudaki favori isimdir.YEŞİLMİŞİK (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WILD FLOWER (4) ve SHERMAN OAKS (10) sonraki ihtimallerdir.