17 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

17 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KOVADA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN ABİ (6) ciddi rakibi olacaktır.İLKSEN (5) ve GÖKDERE (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KOSTANAY (1) ve KONIGIN (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TOYGAR (4) en yakın takipçileri olacaktır.POWER KING (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Formda olan BABAESKİ (2) koşudaki favori isimdir.KIRBULUT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KILIÇSOY (5) ve MY CEM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SOYUGÜZEL (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANIM ÇİDEM (1) en yakın takipçisi olacaktır.PEXUSS (2) ve NURLUTAÇ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CLARK KENT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEMNOS (9) en yakın takipçisi olacaktır.DUKE OF KENT (2) ve ATES KUSU (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan ALTIN ADIM (1) koşudaki favori isimdir.YEŞİLMİŞİK (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WILD FLOWER (4) ve SHERMAN OAKS (10) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi