17 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

17 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KAMANİÇE (8) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.PRENS KEDO (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLSUHANIM (7) ve YENİLMEZ ASLAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MARAKUJA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRINCESS IZABEL (3) en yakın takipçisi olacaktır.TANSELİ (4) ve RIVER BABE (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TEKBABA (3) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.BABA METİN (1) en yakın takipçisi olacaktır.SADEDİL (9) ve BALDAN TATLI (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan SOLO TÜRK (6) koşudaki favori isimdir.DAĞTEKİNHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.OLIMPIC HERO (5) ve GASTEMENA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla THE MENTALIST (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MOLU BEYİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SEBOŞ (3) ve ICE PRINCESS (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan SEDATBEY (3) koşudaki favori isimdir.İMPARATOR (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ZÜLUMKAR (7) ve DAMLATAŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SEMETEY OĞLU (3) ve ARMİNİM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GLEN (4) en yakın takipçileri olacaktır.UNTOUCHABLE GIRL (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Artan formuyla BÜYÜK LODOS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SOYLU TURBO (12) en yakın takipçisi olacaktır.NADİDE SULTAN (10) ve BAHT (6-9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki BELA MİYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULSABUHA (7) en yakın takipçisi olacaktır.GÖRKEMLİ (4) ve İMHAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi