GanyanTime.com
YENİ

17 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

17 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KAMANİÇE (8) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.PRENS KEDO (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLSUHANIM (7) ve YENİLMEZ ASLAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MARAKUJA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRINCESS IZABEL (3) en yakın takipçisi olacaktır.TANSELİ (4) ve RIVER BABE (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TEKBABA (3) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.BABA METİN (1) en yakın takipçisi olacaktır.SADEDİL (9) ve BALDAN TATLI (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan SOLO TÜRK (6) koşudaki favori isimdir.DAĞTEKİNHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.OLIMPIC HERO (5) ve GASTEMENA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla THE MENTALIST (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MOLU BEYİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SEBOŞ (3) ve ICE PRINCESS (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan SEDATBEY (3) koşudaki favori isimdir.İMPARATOR (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ZÜLUMKAR (7) ve DAMLATAŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SEMETEY OĞLU (3) ve ARMİNİM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GLEN (4) en yakın takipçileri olacaktır.UNTOUCHABLE GIRL (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Artan formuyla BÜYÜK LODOS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SOYLU TURBO (12) en yakın takipçisi olacaktır.NADİDE SULTAN (10) ve BAHT (6-9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki BELA MİYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULSABUHA (7) en yakın takipçisi olacaktır.GÖRKEMLİ (4) ve İMHAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.