YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

18 Ekim Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız TACIM (7) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren WARHEAD (11), aynı pistteki son startında beklenileni verememiş olan ABELARD (4) ve iyi form durumuyla VIGASCOGNE (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistteki istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken BABA ABDULLAH (1) birinciliğe en yakın isimdir. Ekürili JOLLY ROGER (4-6) ciddi rakibi olup bu koşuyla yarış hayatlarına başlayacak olan BOLT RUNER (3) ve BLACK GARD (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan ŞANLIKAYA (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız LOVELY MAYA (6), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ÇAVBELLA (8) ve BLACK WEASEL (7) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Başarılı kum pist performansıyla dikkat çeken HASKAN (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumuyla son koşusunu da rahat kazanmış olan CAPPADOCIA (2) ciddi rakibi olup ATİKTAY (1) ihmal edilmemelidir. Son yarışını ölçü almadığımız DİZDAR BEY (10) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ALTIN ELA (1), aynı mesafeli son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan GİZEMLİTAY (6) ve iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ÖVGÜM (3) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. MİYASE TACI (2) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SONGÜLCAN (8) ilk şanslı isim olup kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken RACON (3) ciddi rakibidir. KARA ATEŞ (7) sonraki ihtimal olup CRAZY ONE HORSE (6) sürpriz şansına sahiptir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan CITYS PRIDE (1), aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan MARUF BEY (2) ve son yarışını ölçü almadığımız ABİDİN EFENDİ (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup MARDINAR (8) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: İyi form durumuyla kum pistteki son koşularından rahat birincilikler elde etmiş olan İNCİR ÇEKİRDEĞİ (10) uyumlu binicisiyle kazanmaya en yakın isimdir. Artan formuyla YEMCİREŞİT (5) ciddi rakibi olup ekürili AYÇIRA (7-15) ve BÜNYAN (6) sonraki ihtimallerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN