GanyanTime.com
YENİ

18 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

19 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen İLGİLGE (3-6) favorimizdir. İyi durumu ile PALA DAYI (1) favorinin ciddi rakibi olup; BİÇER (2) ve SEMADA YILDIZ (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KUMBAĞGÜLÜ (5) ve KIZIMDİLŞAH (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ACI KAHVE (1) ve LİYA (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Usta jokeyi ile ACQUAPURA (6), son koşusunda dikkat çeken SUMMER PICTURES (3), etkili koşuları ile EDINBURGH (4) ve koştuğu her koşuda tabela dışına çıkmayan HANDI GIRL (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Etkili koşuları ile YEŞİL YOL (2) ve toparlanan KUZEN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ASARLI (1) ve BABA AHMET (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşularında başarılı olan NEVCİHAN (7) uygun grupta favorimizdir. SASANİ KAPLANI (3), ZİLZAAL (9) ve ALDALGA (4) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: Son koşularını kazanan GÖZYAŞI GECESİ (6) ve ATASOY (1) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖLCÜK ASLANI (3) ve ERKMEN (8) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SERMELEK (7) ve TETİNA (8) birinciliğin güçlü adayları olup; HATİCE (6) ve BEYHAN SULTAN (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son üç koşusunu kazanan RADYOCU (5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MISS ELENI (3), GRAVESEND (1) ve NURKO (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Sevdiği mesafede ve tecrübeli jokeyi ile YAĞIZINOĞLU (1) favorimizdir. Usta jokeyi ile POWER LOVE (11) favorinin ciddi rakibi olup; ALASTAR (12) ve GHOST WARRIOR (5) sonraki ihtimallerdir.