YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

2 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KIZIMESRA (2) birinciliğe en yakın isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren BEYAZ ÖRTÜ (3), son koşularını ölçü almadığımız BİNDALINGÜLÜ (4) ve ÇUVALDIZ (7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunu çok rahat kazanmış olan ASTRONOT (2) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan DEVREŞ (3) ve PEKSOYUNOĞLU (1) ciddi rakipleri olup HELYUM (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BLACK CHINESE (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup IRISH COUNTRY (5) ve INSTANT CRUSH (4) ciddi rakipleridir. KILL BILL (6) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken SEYYAHKIZI (12) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumuyla BENYOĞUM (4), tecrübeli jokeyiyle KAMÇI (6) ve son yarışlarını ölçü almadığımız ERTAŞ (5) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan CHICAGO (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumlarıyla MISTER STORM (4) ve YAĞIZINOĞLU (3) ciddi rakipleri olup hafif kilo avantajıyla ROSE HIIL (5) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli iki startını da kazanmış olan ZIPPY (8) ilk şanslı isimdir. Usta jokeyiyle ilk koşusunda rahat bir birincilik elde etmiş olan HERE TO FLY (5) ve AK DIAMOND (2) ciddi rakipleri olup URFAGÜLÜ (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarış performansıyla dikkat çeken DUKE OF KENT (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ZU HAT (2) ciddi rakibi olup SPECIAL SWORD (3) ihmal edilmemelidir. ASLANAĞZI (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SEMADA YILDIZ (5) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız YOL BULAN (2) ciddi rakibi olup hafif kilolu KAFADAR (9) ihmal edilmemelidir. KIRKPINAR (6) sonraki ihtimaldir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN