YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

2 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken BÜYÜKNEFES (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Etkili jokeyiyle son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan VAKANA (7) ciddi rakibi olup ŞANSLIGÜL (13) ihmal edilmemelidir. KANLIKAYA (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında etkili jokeyiyle başarılı neticeler elde etmiş olan TAHİRE (2) ilk şanslı isimdir. FAUSTİNO (3) ve iyi bir form yakalamış olan ŞAHİN TEPESİ (1) ciddi rakipleri olup son yarışlarını ölçü almadığımız BİLGİNİNOĞLU (5) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken PATRONİÇE (1) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Ekürili ZABALAM (2-6) ciddi rakibi olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BOMBA (4) ihmal edilmemelidir. Ekürili KASİDE (3-5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: İyi form durumunu koşularına da yansıtmış olan ekürili NESLİMEHİR (11-7), aynı mesafeli son yarışıyla dikkat çeken FESLEĞEN (9) ve VİÇE (13) birlikte şans verdiğimiz isimler olup tecrübeli jokeyiyle ilk startını alacak olan AMATERASU (8) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan GHIMGHICHE (9), iyi form durumuyla son yarışını rahat kazanmış olan CANŞEN (4), ASLAN LUAN (3) ve son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu POWER OF BROTHERS (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan UNCLE (2) ve iyi bir form yakalamış olan SADIK AĞA (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SOPHISTICATED (4) ve etkili jokeyiyle ALTERNATİF (6) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki koşularında etkili jokeyiyle henüz geçilmemiş olan EL ASESINO (2) kazanmaya en yakın isimdir. KARADAMAR (5) ciddi rakibi olup ekürili HEYAMOLA (3-4) ve kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren THREE FIRE (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi form durumuyla aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan İREMBEYİ (6) ilk şanslı isimdir. Artan form durumuyla BARSKAN (4) ciddi rakibi olup KÜÇÜKŞİLAN (9) ihmal edilmemelidir. Son startıyla dikkat çeken ÖZPEMBE (10) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan PEDALIZA (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formunu son startına da yansıtmış olan COUNT ON YOU (4), son yarışını ölçü almadığımız WARRIOR LADY (10) ve KAMALI (2) ciddi rakipleridir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN