YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

20 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında uyumlu jokeyiyle başarılı neticeler elde etmiş olan İBRA (4), iyi form durumuyla EMPIRE SON (1), son yarışlarındaki performansıyla dikkat çeken ekürili BIÇKIN BEY (6-7) ve TREASURE HUNT (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan I SAW THE SUN (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan NAİFCAN (5) ciddi rakibi olup PARTY LOVER (3) ihmal edilmemelidir. FALEZ (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Çim pistteki son startını uyumlu jokeyiyle kazanmış olan CAPE FREE (1), aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MANCINI (4), tecrübeli jokeyiyle OLGO (9) ve son koşularını ölçü almadığımız DERAŞ (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularını tabelada tamamlamış olan EAS (2), son startıyla dikkat çeken WASAHOF (6), iyi form durumuyla METİN ABİ (3) ve ilk yarışında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ARABIAN FACE (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Kum pistteki başarılı performanslarıyla dikkat çeken PETEK DİSA (3) ve CANPETEK (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KIZILŞAHİN (2) ciddi rakipleri olup MAHREM (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan IŞILAY (3), çim pist yarışlarıyla dikkat çeken TARSUS BEYAZI (5) ve iyi form durumunu aynı pistteki son koşularına da yansıtmış olan BRIGITTE (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KIRDERE (7) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız SİBİRYALI (6) ve KAÇIN GELİYOR (2) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken YÜKSELİM (7) ciddi rakipleri olup KORALAY (1) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan GÜNEY FIRTINASI (6) devam eden formuyla birinciliğe en yakın isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ÇUVALDIZ (4) ciddi rakibi olup BÜYÜK BEREN (7) ve OTHARA (9) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN