GanyanTime.com
YENİ

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

20 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SARIÇİZMELİ (5) birinciliğe en yakın isimdir. Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken ekürili KAZAZEDE (3-1-12) ciddi rakibi olup KARAMÜHÜR (2) ve ŞARK GÜNEŞİ (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Uyumlu binicileriyle aynı pistteki son koşularından başarılı neticeler elde etmiş olan ALTINBEŞİK (7) ve İPEKKIZ (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Kilo avantajıyla ekürili THATS THE MOMENT (8-5) ciddi rakibi olup DOMDOM (6) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan FESLEĞEN (7) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız İREMBEYİ (5) ciddi rakibi olup hafif kilolu USLUKIZ (12) ve ZORBEYAĞA (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GARAVAS (3), etkili jokeyiyle son startını rahat kazanmış olan BARBARIAN (9) ve son koşusunu ölçü almadığımız PEKİN GOLD (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi form durumuyla THREE FIRE (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumunu aynı pistteki son koşularına da yansıtmış olan KIZIL GÜNEŞ (11), etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan ILARIA (6), son yarışlarıyla dikkat çeken PATIENT (1) ve artan form durumuyla RED QUEEN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan COFFEE BEAN (3) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ZENCİRBEY (2) ciddi rakibi olup ERYN (1) ihmal edilmemelidir. SUHARRY (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren ALDERAMİN (5) birinciliğe en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ŞÜKRÜ (3) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla ÜNALAMCA (1) ihmal edilmemelidir. KUTUP (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan hafif kilolu ÖZPEMBE (9) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken UÇANDAĞ (6) etkili jokeyiyle ciddi rakibi olup artan formuyla AK FETİH (1) ihmal edilmemelidir. SURPERİ (11) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Artan formunu son startına da yansıtmış olan BAYKETENCİ (5), aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ZATI ŞAH (9), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KIRTOPRAK (14) ve ONUR (12) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.