YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

21 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan KINALI KUZU (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde SULTANHAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; DURDEN (9) ve KESKİNNAZ (2) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Sevdiği mesafede ŞEKER AĞA (1-7),toparlanan VICTORY SUN (4),etkili yarışları ile IRON CLAD (3) ve uzayan mesafede BLACK WASP (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Kum pistte iyi koşmasını beklediğimiz DENİZCANIM (3) uygun grupta favorimizdir. Etkili formları ile NALAN SULTAN (4) ve ZIPPY (5) favorinin ciddi rakipleri olup; ASLANPARÇASI (2) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ASTA (1) ve IRISH COUNTRY (5) birinciliğin güçlü adayları olup; LOVE SONG (7) ve SAFA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BLACK KING (1) favorimizdir. İyi durumu ile CİVANHAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; VICTORY RIVER (7) ve EL CONQUERADOR (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile GÖKKALE (3) favorimizdir. YOL BULAN (5), KIRKPINAR (1) ve MERTADAM (2) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen SİNCLAR (3) favorimizdir. İyi durumu ile IMPULSIVE (1) favorinin ciddi rakibi olup; ROCKET MAN (2) ve SERSERİ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DİŞİ ASLAN (1) ve INSTANT CRUSH (3) birinciliğin güçlü adayları olup; HANIM AĞAM (2) ve KALIMITA (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşuda iyi durumdaki safkanlardan ROSE HIIL (4) ve GOLDEN FOOT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GUILTY PLEASURE (5) ve MY SWEET LADY (3) sonraki ihtimallerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN