YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

21 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan KINALI KUZU (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde SULTANHAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; DURDEN (9) ve KESKİNNAZ (2) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Sevdiği mesafede ŞEKER AĞA (1-7),toparlanan VICTORY SUN (4),etkili yarışları ile IRON CLAD (3) ve uzayan mesafede BLACK WASP (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Kum pistte iyi koşmasını beklediğimiz DENİZCANIM (3) uygun grupta favorimizdir. Etkili formları ile NALAN SULTAN (4) ve ZIPPY (5) favorinin ciddi rakipleri olup; ASLANPARÇASI (2) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ASTA (1) ve IRISH COUNTRY (5) birinciliğin güçlü adayları olup; LOVE SONG (7) ve SAFA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BLACK KING (1) favorimizdir. İyi durumu ile CİVANHAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; VICTORY RIVER (7) ve EL CONQUERADOR (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile GÖKKALE (3) favorimizdir. YOL BULAN (5), KIRKPINAR (1) ve MERTADAM (2) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen SİNCLAR (3) favorimizdir. İyi durumu ile IMPULSIVE (1) favorinin ciddi rakibi olup; ROCKET MAN (2) ve SERSERİ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DİŞİ ASLAN (1) ve INSTANT CRUSH (3) birinciliğin güçlü adayları olup; HANIM AĞAM (2) ve KALIMITA (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşuda iyi durumdaki safkanlardan ROSE HIIL (4) ve GOLDEN FOOT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GUILTY PLEASURE (5) ve MY SWEET LADY (3) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN