YENİ

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

21 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşusunu kazanan COUNT ON YOU (7) favorimizdir. son koşusunda dikkat çeken RIVER CAT (8) favorinin ciddi rakibi olup; CİMİNLİ (2) ve ALFA KIZI (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SKYNET (7) ve SUNNY VALLEY (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KÖREBE (9) ve ADIVAR (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Sevdiği mesafede STILL WAITING (5) ve son koşusunu kazanan VIVA LA VIDA (10) birinciliğin güçlü adayları olup; NERI VALIANT (2) ve VENJURA (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Uygun bir grup bulan ÇARÇIRA (2) favorimizdir. Çim pistte etkili koşan MIDAS TOUCH (4) favorinin ciddi rakibi olup; SERKAN BEY (1) ve ASLAN LUAN (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KÜLÜNK RÜZGAR (5) ve RECO (6) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (11) ve FERHATHAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile BİLGİNİNOĞLU (6) ve sevdiği mesafede FETHİYE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ORFİA (5) ve AĞACEMAL (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pistte etkili koşan MÖSYÖSPARTAKÜS (6), son iki koşusunu kazanan SOĞUK ÇERMİK (2-16), son üç koşusunda iyi işler yapan NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) ve tabela yaptığı son koşusunda dikkat çeken AHMİN (3) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.