YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

21 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan COUNT ON YOU (7) favorimizdir. son koşusunda dikkat çeken RIVER CAT (8) favorinin ciddi rakibi olup; CİMİNLİ (2) ve ALFA KIZI (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SKYNET (7) ve SUNNY VALLEY (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KÖREBE (9) ve ADIVAR (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Sevdiği mesafede STILL WAITING (5) ve son koşusunu kazanan VIVA LA VIDA (10) birinciliğin güçlü adayları olup; NERI VALIANT (2) ve VENJURA (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Uygun bir grup bulan ÇARÇIRA (2) favorimizdir. Çim pistte etkili koşan MIDAS TOUCH (4) favorinin ciddi rakibi olup; SERKAN BEY (1) ve ASLAN LUAN (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KÜLÜNK RÜZGAR (5) ve RECO (6) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (11) ve FERHATHAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile BİLGİNİNOĞLU (6) ve sevdiği mesafede FETHİYE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ORFİA (5) ve AĞACEMAL (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pistte etkili koşan MÖSYÖSPARTAKÜS (6), son iki koşusunu kazanan SOĞUK ÇERMİK (2-16), son üç koşusunda iyi işler yapan NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) ve tabela yaptığı son koşusunda dikkat çeken AHMİN (3) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN