YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

22 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan KALENDER KIZ (5), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren HAYAT NUR (6), hafif kilo avantajıyla BİLGİLİKIZ (7) ve son yarışıyla dikkat çeken ekürili AŞK VE GÜL (3-8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan AŞK DENİZİ (6) ve aynı mesafeli ilk koşusuyla dikkat çeken BABA HAMİT (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BERLIN (3) ciddi rakipleridir. ELİF NUR (7) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan MİRZALAĞA (1) devam eden formuyla öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumuyla MÜCBİR (2) ve KÜÇÜK DEMİRKIRIM (4) ciddi rakipleridir. Son yarışlarını ölçü almadığımız JUNYIR SANCAK (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularını uyumlu binicileriyle kazanmış olan CHISINAILI (3) ve DIANDRA (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken QUEEN MELİSA (5) ciddi rakipleri olup RIVER BABE (6) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan KARAESER (6), iyi bir form yakalamış olan DELİ İMPARATOR (2), artan formunu son yarışına da yansıtmış olan GALLOP TO WEST (5) ve COMFORT ZONE (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan ESANADOLU (3) ve çim pistteki yarışlarıyla dikkat çeken KALANTOR (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ORMANCI DAYI (5) ciddi rakipleridir. VİCDANSIZ (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan hafif kilolu TESLA (4) kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumuyla THE FLAMINGO (1) ciddi rakibi olup SHANDA (6) ve SEA PEARL (5) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN