GanyanTime.com
YENİ

21 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

22 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KING CROWN (5) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken MOLU BEYİ (3) ciddi rakibi olup hafif kilo avantajıyla BAHATHER (7) ihmal edilmemelidir. Artan formuyla SELMET (2) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız CARACAS (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan OCEAN GODDESS (7) ciddi rakibi olup artan form durumlarıyla SELLY (9) ve MAYTENALLY (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan CROSS FIRE (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı mesafeli son startını rahat kazanmış olan SOCRATES (3) ciddi rakibi olup ARDALI (1) ihmal edilmemelidir. Ekürili LUCKY CORTES (5-7) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki son startını kazanmış olan BURÇAKHAN (5), kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan DİRANŞAN (7) ve son yarışlarıyla dikkat çeken YÜREĞİM (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Hafif kilolu BABAMENDUH (10) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken HAKTAN BEY (1) ve ilk startını çok rahat kazanmış olan GÜRSU (8) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son koşusunu ölçü almadığımız AKARNEJAT (3) ciddi rakipleridir. Artan formuyla KOŞANAĞA (2) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken HOT CHOCOLATE (8) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. Usta jokeyiyle son koşusunu rahat kazanmış olan KINOWA (16) ciddi rakibi olup BADARBUNGA (13) ve kum pistte henüz geçilmemiş olan COOGER (15) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken PINKGOLD (4) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İstikrarlı koşularıyla MISTER TICKER (3) ciddi rakibi olup ekürili SEFİR BEY (5-10) ihmal edilmemelidir. Son yarışını ölçü almadığımız ASLA VAZGEÇEMEM (6) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken GLOIN (3) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren ekürili TOUCH THE WOLF (7-6) ciddi rakibi olup İLKAAN (5) ihmal edilmemelidir. ÜNLÜOĞLU (8) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken CHACHKOVA (3) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız FLYING BIRD (10) tecrübeli jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup LUCKY MOMENT (6) ciddi rakipleridir. OPSTINATE (7) sonraki ihtimaldir.