YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

23 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen KARAHEVES (3) favorimizdir. İyi durumu ile CRUYFF (6) favorinin ciddi rakibi olup; ÇEKO DAYI (2) ve AKYILDIRIM (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Son koşularını kazanan KIRDENİZ (3), TURGUT USTA (2) ve RUAT (1) birinciliğin ortak adayları olup; SELVİHAN (4) zoru başarmaya çalışacak isimdir.

3.Koşu: Sevdiği mesafede DRY CLEANER (3),toparlanan BÖRTE (5),etkili yarışları ile KHOR KALBA (1) ve çim pistte etkili koşan SPEEDY GUNNER (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Üstün performansı ile WANETA (12) günün güvenilir safkanlarından olup; COPPERFIELD (2-3), PIANO SONATA (8), ve HERE TO FLY (6) hata arayacak safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen CÖMERTKAN (6) favorimizdir. İyi durumu ile DELİ ÜNVEREN (9) favorinin ciddi rakibi olup; KALABALI (4) ve BAKIRCIBEY (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile STORM GIRL (8) favorimizdir. DİŞİ KURT (2), HİRA (5) ve FALEZ (3) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKSAKAL (1) ve SERDENGEÇER (9) birinciliğin güçlü adayları olup; TOLGA (11) ve SURKAPI (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile GEZEGEN (2) ve son koşusunu kazanan DOST ELİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MAVİŞ HANIM (6) ve BUHARALI (4) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN