YENİ
Sitemizde Yazar Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Yazdığınız mail adresinizin doğruluğundan emin olun aksi takdirde size gönderdiğimiz mailler ulaşmamak olup ve 3 gün içerisinde bizden geri dönüş almamanız durumunda yeniden başvuru yapınız.

23 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

23 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen KARAHEVES (3) favorimizdir. İyi durumu ile CRUYFF (6) favorinin ciddi rakibi olup; ÇEKO DAYI (2) ve AKYILDIRIM (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Son koşularını kazanan KIRDENİZ (3), TURGUT USTA (2) ve RUAT (1) birinciliğin ortak adayları olup; SELVİHAN (4) zoru başarmaya çalışacak isimdir.

3.Koşu: Sevdiği mesafede DRY CLEANER (3),toparlanan BÖRTE (5),etkili yarışları ile KHOR KALBA (1) ve çim pistte etkili koşan SPEEDY GUNNER (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Üstün performansı ile WANETA (12) günün güvenilir safkanlarından olup; COPPERFIELD (2-3), PIANO SONATA (8), ve HERE TO FLY (6) hata arayacak safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen CÖMERTKAN (6) favorimizdir. İyi durumu ile DELİ ÜNVEREN (9) favorinin ciddi rakibi olup; KALABALI (4) ve BAKIRCIBEY (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile STORM GIRL (8) favorimizdir. DİŞİ KURT (2), HİRA (5) ve FALEZ (3) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKSAKAL (1) ve SERDENGEÇER (9) birinciliğin güçlü adayları olup; TOLGA (11) ve SURKAPI (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile GEZEGEN (2) ve son koşusunu kazanan DOST ELİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MAVİŞ HANIM (6) ve BUHARALI (4) sonraki ihtimallerdir.