YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

23 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Şartlı 1 Koşuda AĞAÇELİK (1) ve GISELE (7) öne çıkan safkanlar olup; CAPE HORN (6) ve OĞLUM ERDEM (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan FİLOZOF TAY (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde ŞAHİN TEPESİ (5) favorinin ciddi rakibi olup; TANAÇAN (6) ve MENGÜBERT (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında EXTRA BAZALT (2) favorimizdir. Çalışmalarında dikkat çeken MY BABY (6) favorinin ciddi rakibi olup; ASUNAZ (5) ve BE THE BEST (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan LALUŞ (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde İYONE (2) favorinin ciddi rakibi olup; BOMBA (3) ve PEYZAJ (10) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen EYE OF THE WIND (1) favorimizdir. İyi durumu ile CANŞEN (5) favorinin ciddi rakibi olup; NURSENA (3) ve SELNUR (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan ATMACA KIZ (2) favorimizdir. Formunu geliştiren CAMPS BAY (4) favorinin ciddi rakibi olup; STROM TRACKS (3) ve WEMBLEY FIRTINASI (7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan DORUK ALİ (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde BRANZINI (1) favorinin ciddi rakibi olup; SİDELİ (6) ve FANCYCHANCY (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularını kazanan ESER (2) ve ALDUT (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇEŞME FIRTINASI (3) ve GÜLDEMİRKIZ (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN