YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

23 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Şartlı 1 Koşuda AĞAÇELİK (1) ve GISELE (7) öne çıkan safkanlar olup; CAPE HORN (6) ve OĞLUM ERDEM (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan FİLOZOF TAY (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde ŞAHİN TEPESİ (5) favorinin ciddi rakibi olup; TANAÇAN (6) ve MENGÜBERT (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında EXTRA BAZALT (2) favorimizdir. Çalışmalarında dikkat çeken MY BABY (6) favorinin ciddi rakibi olup; ASUNAZ (5) ve BE THE BEST (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan LALUŞ (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde İYONE (2) favorinin ciddi rakibi olup; BOMBA (3) ve PEYZAJ (10) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen EYE OF THE WIND (1) favorimizdir. İyi durumu ile CANŞEN (5) favorinin ciddi rakibi olup; NURSENA (3) ve SELNUR (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan ATMACA KIZ (2) favorimizdir. Formunu geliştiren CAMPS BAY (4) favorinin ciddi rakibi olup; STROM TRACKS (3) ve WEMBLEY FIRTINASI (7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan DORUK ALİ (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde BRANZINI (1) favorinin ciddi rakibi olup; SİDELİ (6) ve FANCYCHANCY (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularını kazanan ESER (2) ve ALDUT (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇEŞME FIRTINASI (3) ve GÜLDEMİRKIZ (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN