YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan CANIM ÇİDEM (1), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız JEKFER (2), iyi form durumuyla ULUÇKIZI (7) ve hafif kilo avantajıyla DEKOLTE (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken KÖRDÜĞÜM (7) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan ÇETREFİL (4), TEKFORD FEYZA (11) ve KIZMAZ KIZI (6) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken KIYAMET (5), aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan JUST RUN (3) ve MARAKUJA (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ROJHATAĞA (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ÖMERHANBEY (4) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ZEMZEMKIZI (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KAMALICAŞ (2) ciddi rakibi olup DEDE ÖMER (8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SERKANCAN (4), artan form durumuyla BELA MİYA (3) ve son startını ölçü almadığımız DOMANİÇ (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Hafif kilolu ELMASOR (8) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız GRAND SPRING (5), iyi form durumuyla JANO GRANDE (6), etkili jokeyiyle ORE (11) ve hafif kilo avantajıyla CONTROLLABLE (13) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan LEGEND OF CARIA (4) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren DAĞTEKİNHAN (2) ciddi rakibi olup ABSOLUTE POWER (5) ve KAZİMBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KAMANİÇE (6), başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BEZİRGAN KIZI (1) ve GÜLSUHANIM (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup DAYE HATUN (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan ESERHAN (1) ve iyi form durumuyla TO BE BY YOUR SIDE (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BELEGORSK (12) ciddi rakipleri olup MINT COPY (6) sonraki ihtimaldir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN