GanyanTime.com
YENİ

23 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken VIOLIN (2) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk startını çok rahat kazanmış olan İREM SU (5) ciddi rakibi olup ekürili ORANGE BLOSSOM (3-4) ve BRIGITTE (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken DESPEDIDA (7), YOLCU HAN (6) ve THINKING OF YOU (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. GİRAY KASIRGASI (2) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BERATBEY (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan TAMER REİS (7) ciddi rakibi olup BOZKIZI (8) ihmal edilmemelidir. KATİPHAN (2) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız DEMİRDÖVEN (2) artan formu ve uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan YÜCELİR (10) ciddi rakibi olup MARİSSA (9) ve GÖKKURT (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız THE DAUGHTER SUN (2), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan LADY KRAKOW (4) ve TÜRÜTCAN (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan form durumuyla TANGO WINNER (5) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ORDERS OF HERO (5), EGENİN SİMGESİ (7) ve KÜBALI (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ZÜMRÜTHAN (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ENDLESS (1), istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken NAİFCAN (3), tecrübeli jokeyiyle LIFETIME (2) ve artan formuyla HUNZACH DANCER (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.