GanyanTime.com
YENİ

23 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Adana programında bugün cazip koşular var ve ikramiye yüksek verebilir. Buna uygun olarak kuponlarımızı biraz daha geniş ve sürpriz safkanlarla destekleyebiliriz. Bugün çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. 

7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan KIYAMET, son dönemde Country Reel temsilcileri arasında en dikkat çekici safkanlardan biri olarak gözüküyor. Yatkın olduğu pistte bugün burada 7'li ganyanın açılışını yapabilir atlanmamalı ve şablon içinde tek olarak bırakılabilir.

Tabela ayağında start alacak olan BEZİRGAN KIZI, yarış hayatının ilk kum koşusunda güzel bir tabela elde etti. Bugün artırdığı hazırlıklarla kendine uygun rakipler yanında kazanabilecek durumda gözüküyor. Güvenerek günün ilk bankosu olarak şablon içine dahil edeceğiz. 

Adana programında bugün güveneceğimiz bir diğer safkan ise günün son ayağında start alacak. Burada biraz da risk alacağız. Son kısa galobunda 26.0 ÇR yaparken beğenilen ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan FAST KHAN, startta problem yaşamazsa bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir. Bu safkanı sürpriz olarak burada tek bırakacağız. 

Adana programında biraz daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün dördüncü ayağında start alacak olan KAZİMBABA'ya bir kez daha şans verebilir. Scarface temsilcisi kazandığı koşu ile form durumunu artırdı ve bugün yine yatkın olduğu pist ve mesafede start alacak. Burada bir kez daha kazanabilir. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 4-5-6 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 1 / 3 

Normal Kupon: 4-5-6 / HEPSİ / HEPSİ / 3-4 / 1 / 3