GanyanTime.com
YENİ

24 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

25 Ekim Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ANTIOXIDANT (5), GELEG SIPAS (7) ve KATNISS (6birinciliğin güçlü adayları olup; HASRET RÜZGARI (2) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BALOTELLI (1) ve MIGHTY RIVER (7) birinciliğin güçlü adayları olup; GERİDÖN (5) ve EZBERBOZAN (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen AKINCIHAN (7) favorimizdir. İyi durumu ile AYÇIRA (6) favorinin ciddi rakibi olup; AKOĞUZ (5) ve CAMUZAĞA (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Son koşularını kazanan MIÇEY AĞA (12) ve ERCANBABA (14) birinciliğin güçlü adayları olup; İSMET (7) ve SEVDİĞİMKIZ (13) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan ATAŞTACUS (2) ile son koşusunu kazanan BROKEN ARROW (4) birinciliğin güçlü adayları olup; CASH OUT (11) ve GALLOPING WISDAM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Yarış hayatına çok iyi bir başlangıç yapan ve koştuğu iki koşuyuda kazanan HİLALCAN (4) favorimizdir. koşu tecrübesi ve kazandığı son koşu ile BABA ABDULLAH (1) favorinin ciddi rakibi olup; CRUSH PASSES (5) ve ALEV HALA (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SELİMBEY (11) ve ÇEVİK TAY (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HALOWANGO (7) ve YAĞIZ KIZ (14) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son koşusunda beğenilen ADALETKAYA (4) favorimizdir. İyi durumu ile KIMIZ (5) favorinin ciddi rakibi olup; İÇİMSU (3) ve GÜLSENUR (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.