GanyanTime.com
YENİ

25 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

25 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen KOVADA (4) favorimizdir. İyi durumu ile GÜÇSALAN (2) favorinin ciddi rakibi olup; EGEBEYİ (1) ve TEKTABANCA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KIRMIZIKAYA (7-1-11) ve FAYTONLU AYŞE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; BÜTÜNHABER (3) ve ÇİFTÇİBEY (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız DİDİ KOÇİ (2), sevdiği mesafede HARPUTLU (1) ve uygun kilosu ile KUBANGO (4) birinciliğin güçlü adayları olup; KOSTANAY (6) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRÜNTÜ (9) favorimizdir. Toparlanan YOLAŞAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; GÜLFEM (1) ve NURLUTAÇ (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BEDRİ (1-3-11) ve KIZAGAN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; PRENS DESTAN (4) ve ÇETİNBABA (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen SİNKIZI (2) favorimizdir. sevdiği mesafede MEAN OF LIFE (1) favorinin ciddi rakibi olup; ASK ME FLY (3) ve FAIRY DANCER (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan ADONİSİM (4) favorimizdir. son koşusunu ölçü almadığımız AĞAEFENDİ (5) favorinin ciddi rakibi olup; BARRERA (2) ve TIME ATTACK (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son üç koşusunu kazanan IAN TAPP (6) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; PRINCESS ADA (4), REDENTOR (5) ve OĞLUM OZAN (8) hata kollayacak safkanlardır.