YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

26 Ekim Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan SONGÜLCAN (12) birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken PATUŞKA KIZI (9) ciddi rakibi olup NATUREL (7) ihmal edilmemelidir. ADOLFHA (1) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan OYTUNTAY (2), artan formunu son startına da yansıtmış olan HÜCUMCAN (9), iyi bir form yakalamış olan OĞLUM EMRE BEY (10) ve AKTEMUR (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız NASİPLİ (3), aynı binicisiyle bir önceki koşusunu kazanmış olan METİNBABA (2) ve artan form durumuyla OLGARHAN (9) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BORGAHAN (12) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan VICTORY CHARM (1) kazanmaya en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız hafif kilolu MOONBOW (8) ciddi rakibi olup CAPITANE (3) ihmal edilmemelidir. NİLBERK (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunu çok rahat kazanmış olan USBEY (10) birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ELFİN (6), artan form durumuyla BEYHAK (5) ve aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan KAYNAKLICAN (8) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken MARDINAR (11), aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan MARUF BEY (3), artan formunu son startına da yansıtmış olan SOKOLLU (6) ve LOVELY SUN (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LİDER DOĞAN (6) ilk şanslı isim olup TURNA ŞAHİNİ (4) ciddi rakibidir. ÖZDORUK (3) sonraki ihtimal olup son startıyla dikkat çeken hafif kilolu NEWALEHEMO (14) sürpriz şansına sahiptir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN