GanyanTime.com
YENİ

26 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

26 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pistteki yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan TOUCHDOWN (4) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İstikrarlı koşularıyla LUSINGA (3) ciddi rakibi olup artan formuyla GOLDEN HARD (1) ve ASHRAQA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren THOR (7) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız AZMİ REİS (4) ciddi rakibi olup SEMADA YILDIZ (5) ve iyi form durumuyla NİLDA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ALEMİN KRALI (9) ve iyi form durumuyla PARPALİ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup GÜRGÜR BABA (5) ciddi rakipleridir. Artan formuyla BECOCAN (4) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken TRUSTABLE (6), JAMAIS SEULE (8), WORRIOR ZEYNA (11) ve IMPASSABLE GIRL (7) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi form durumu ve tecrübeli jokeyiyle ENDEREFE (2) ilk şanslı isimdir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GÖZYAŞI GECESİ (8) ciddi rakibi olup KURTÇABEY (5) ihmal edilmemelidir. RAZYANA (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan HOSLİ (2) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle RYAN AREL (4) ciddi rakibi olup artan form durumuyla BAYBAŞKAN (1) ihmal edilmemelidir. PARLERA (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan VICTORY RHYTHM (2) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ASLANAĞZI (5) ciddi rakibi olup SPORTING (6) ve MIDNIGHT MAGIC (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formunu koşularına da yansıtmış olan hafif kilolu ELMİRA (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Uyumlu jokeyiyle CRAZY ISLAND (2) ve FASHITIVE (1) ciddi rakipleri olup EL SUENA (3) ihmal edilmemelidir.