YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

27 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen DOĞA KRALİÇESİ (4) favorimizdir. İyi durumu ile OASIS (1) favorinin ciddi rakibi olup; RUN FOR ÖZGECAN (5) ve YALNIZLAR GARI (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AZADAĞA (2) ve TRUVAPRENSİ (8) birinciliğin güçlü adayları olup; SABRETKAYA (6-7-13) ve ÇORUTAY (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan KARAESER (1) ve REİS BABA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; IRKIM (4) ve UÇAN MERT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Çim pistte başarılı yarışlar çıkaran HERGELE (3) ve ÖZREİS (8) birinciliğin güçlü adayları olup; BORDALI (1) ve BAHARŞAH (2) geliri olan diğer safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan I SAW THE SUN (1) favorimizdir. sevdiği pistte ANKARALI (3) favorinin ciddi rakibi olup; NURKO (2) ve SPEEDY GUNNER (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son koşularını kazanan SERHUNCAN (2) ve EXCHANGER (1), son koşularında dikkat çeken MARK HOLMES (3) ve son üç koşusunu kazanan THASSOS (6) birinciliğin güçlü adaylarıdır.

7.Koşu: Son üç koşusunu kazanan SİVEREK DİYARI (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; TRITON (4), GÜRSOYHAN (2) ve AYRTON (1) hata kollayacak safkanlardır.

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BAVİ REŞ (8), usta jokeyi ile EUPRHATES (1),son iki koşusunu kazanan KOZBEYİ (9) ve pist mesafe ayırmayan ES ES RUNNER (4) sırası le şans verilmesi gereken safkanlardır.

9.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MALTA ŞAHİNİ (6) ve ADİLABİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ZİGANADAN (8) ve KEKEÇ BEY (5) sonraki ihtimallerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN