GanyanTime.com
YENİ

27 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

27 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÖZALAN (4) ve LADY HATUN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; VASEEM (7) ve GÜRSOY (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan TAMERLANO (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde BABİ (2) favorinin ciddi rakibi olup; ARCHMAN (8) ve SONIC BOOM (6) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşularını kazanan CAN DADAŞ (2) ve VENUS DAUGHTER (8) birinciliğin güçlü adayları olup; HARMANDALI (4) ve PRINCESS DI (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen DÖKERBEY (3) favorimizdir. İyi durumu ile UÇAN MARTI (5) favorinin ciddi rakibi olup; AŞKARBEY (1) ve EFE BABA (13) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KOMPAS (4) ve KIZIMIN KIZI (8) birinciliğin güçlü adayları olup; SARIÇİZMELİ (6) ve GÜLYÜZ (7-2) sonraki ihtimallerdir.


6.Koşu: Son koşusunu kazanan GARAVAS (2) favorimizdir. etkili yarışları ile PRECIOUS JEWEL (8) favorinin ciddi rakibi olup; UTKUNBABA (6) ve RAMAZAN EFENDİ (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen AK BEYAZ MEHMET (1) favorimizdir. İyi durumu ile TURABİ (7) favorinin ciddi rakibi olup; MUHRİP (3) ve SATEŞYAĞMURU (8) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Çim pistte etkili koşan DRUMMER (1) ve çim pistte başarılı sonuçlar alan PEDALIZA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; VENJURA (4) ve LONG WAY (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.