YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

28 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

28 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BABA ATLI (4) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken IŞKINAT (1), istikrarlı koşularıyla BUDAKHAN (3) ve TORNACI (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken ÖZBİLGİN (7) ilk şanslı isimdir. MÜDERRİS (6) ve iyi form durumuyla UMURŞAH (8) ciddi rakipleri olup son startını ölçü almadığımız BARBUT (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: İyi form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan BARCELONA (3), HABİLDEN (4) ve MURTECİZCAN (1) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimler olup KASMANBEY (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DIAMOND FLAME (5), son yarışlarıyla dikkat çeken SHOPAHOLIC (8) ve aynı pistteki etkili yarışlarıyla LADY BEAUTY (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup MISS ELENI (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Usta jokeyiyle son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan KEPEZ STORM (5), artan form durumuyla GRAVESEND (4), aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan MISTER STORM (7) ve BLUE POWER (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan SEDDIFI (4), CASH IN (7), aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken TORCHY (8) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan GHOST WARRIOR (9) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan VICTORY FLIGHT (3) usta jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız HANDI GIRL (1), artan formuyla THREE FIRE (2) ve CAHARKALA (4) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: İyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan SERDENGEÇER (6) ve SAYGON (5) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. PİRKANBABA (3) ciddi rakipleri olup ÖNDEREFE (2) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GOYCOCHEA (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan TAMERCAN (3) ciddi rakibi olup BLACK WASP (1) ihmal edilmemelidir. SADO BY SADO (5) sonraki ihtimaldir.