GanyanTime.com
YENİ

28 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

28 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: İyi form durumuyla aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan İREMBEYİ (3) birinciliğe en yakın isimdir. Son startıyla dikkat çeken GÖKSULTAN (8) ciddi rakibi olup hafif kilolu SURPERİ (11) ve ekürili REMZİ AĞA (6-7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında üst üste birincilikler elde etmiş olan LOVE ME TENDER (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Son yarışlarını rahat kazanmış olan SADIK AĞA (5) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla WHITESOX (8) ve DYMAXION (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu tabela da tamamlamış olan DOST HAN (4), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız BÜYÜKNEFES (3), KÜÇÜKŞİLAN (9) ve iyi bir form yakalamış olan UÇANDAĞ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Uyumlu jokeyiyle RAIL TRAP (5), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BÜYÜK AJİBA (2), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken AYZA (7) ve iyi bir form yakalamış olan THE YILDIZER (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan TAHİRE (1) ilk şanslı isim olup son yarışını ölçü almadığımız FAUSTİNO (2) ciddi rakibidir. İyi form durumlarıyla FETHİYE (4) ve SANEM KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son startını kazanmış olan MANOUSH (3) birinciliğe en yakın isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan TRALLES GIRL (5), FLO JO (2) ve başarılı koşularıyla dikkat çeken DOLCE VITA (6) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ÖZPEMBE (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan YARBEY (6) ve ilk yarışıyla dikkat çeken YİĞİTMASALI (10) ciddi rakipleridir. AYAŞOĞLU (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ESRAR DEDE (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. AĞACEMAL (3) ciddi rakibi olup son yarışını ölçü almadığımız UĞRUAÇIK (4) ihmal edilmemelidir. İÇİL (2) sonraki ihtimaldir.