YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Ekim 2016 Cuma

Fırst Class Haberler

28 Ekim Furkan İSTANBUL 1. ALTILI Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

IŞKINAT: Gelelim Günün en iyi yarışında bizim tekimiz olacak IŞKINAT'a.  İstanbula geldiği ilk günden beri nasıl koşacağını çok merak ettiğim bir isimdi. Kaldı ki  Kısa vadeli-8 Yarışa sokulmuş çok ama çok güçlü rakiplerinin yanında iyi bir derece elde etmeyi başarmıştı. Ardından tekrar bir ŞARTLI-5 Yarışa kayıt ettirildi ve etkili ikinciliği ile Kırkpınar ve Yolbulan gibi isimlerin yanına yarış içinde kalmayı başardı. Bir sonraki yarışında ise kötü koşmuş olsa da son ÇİM yarışında ağır kilosuna rağmen bu gruptaki rakipleri ile yarışıp dördüncü olmuştu. Yarış içinde inanılmaz bir gereksiz bekleme yaptı tek dezavantajı bu değildi elbette şayet 2400 metre mesafede diğer rakiplerine oranla kilo farkınında en az 4-5 Kg olmasından dolayı her metrede daha da zorlanması normaldi. Buna rağmen sonlarda zıpkın gibi geldi , arkada beklemesinin verdiği dezavantajla yarıştan dördüncü ayrıldı. Bugün hem kilosu uygun hemde sayıca fazla at olmamasından dolayı yarış içinde çok arkada beklemesini gerektirecek bir durum olmayacak. Umarım iyi bir yer tutar ve yarışı kazanıp bizim gözümüzü kara çıkartmaz..BANKOMDUR.

KARAÇAM: Diğer isimlerin maidena abone olmasından ve performanslarında bir artış görmemenden ötürü yarış hayatının ilk sınavına çıkan safkan gelebilecek hazırlıklara sahip . ÖZBİLGİN yeterli performansı ortaya koyamıyor, Grup belki de biraz vasat ama eksik koşması da muhtemel .UMURŞAH İlk çim yarışını beğenmedim Bugün takısız start alacak ve pist değişikliği ile farklı bir sonuç elde edebilir. Ama yine de ben ilk defa start alacak KARAÇAM ın performansını hepsinden daha çok merak ediyorum. 

SPECIAL SWORD:  Yaklaşık 3 ay gibi bir ara veren ve ardından koşmuş olduğu Kısa Vadeli-7 yarışta 1500 metre mesafede 1 buçuk boy fark ile yarıştan dördüncü ayrılan kısrak ilk sırada şans verdiğim isimdir. Çim Piste oranla Sentetik pistte daha da başarılı gözükse de ÇİM Pistte koşmuş olduğu 1600 Metre HASAN ADALI Koşusunda BİCİ BİCİ ve WILLPOWER gibi güçlü isimlerin hemen arkasında yarıştan üçüncü ayrılarak ÇİM pisttede başarılı olacağının sinyallerini vermişti zaten. Ardından koştuğu CEMAL KURA koşusunda 2200 metrede Start aldı Çim Pistte. 1 Boy fark ile yarıştan beşinci olarak ayrılmıştı. ELEVATO-HARD BABY gibi sert rakipleri ile yarışı aynı anda bitiren kısrak bugün Pistte sorun yaşayaacağını düşünmüyorum. Dikkat edilmeli..

ŞABLONUM;


1.AYAK:  1.IŞKINAT
2.AYAK:  5.7 // .8
3.AYAK:  6.3 /// .4
4.AYAK:  6.8.5.2 /// 4.7
5.AYAK:  6.7.8. //// 5.4
6.AYAK:  3.8  //// 7.6.4 //// 5.9.1.2


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN