GanyanTime.com
YENİ

28 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

28 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

İstanbul programında 7'li ganyan oyununu tercih edecek yarışseverler 7'li ganyan çatısı için ŞANSKÜPÜ'ne mutlaka sürprizde şans vermeli. 

İstanbul'da güzel bir program var. Pistin son durumuna da yarışlar öncesi bir kez daha bakılmalı. Yağış pistleri ağırlaştırabilir. Bu tip havalara yatkın orijini ile dikkat çeken ve güzel hazırlıklarıyla form durumunu artıran WAR LEGEND, bugün tecrübeli binicisi ile günün üçüncü ayağında dikkat çekiyor. Bir süre daha takip listemize alacağımız safkanı bugün günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün güveneceğimiz bir diğer safkan ise HANDI GIRL olacak. Kısa galoplarında beğenilen ve bugün buraya itina ile hazırlanan safkan yatkın olduğu pist ve mesafede bugün çok koşacak. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Günün son ayağında start alacak olan LA NOUBA'nın problemleri giderildi. Bugün usta jokeyi Halis Karataş himayesinde koşuya katılacak. Güvenerek küçük veya alternaitf kuponlarda banko olarak değerlendirebiliriz. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 1 / 1 / 5-6-7-8 / 9 

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 1 / 1 / 5-6-7-8 / 1-2-3-9