YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

29 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

29 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARSENIC EKSPRES (2) ve CEYHAN GÜZELİ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; ASİ KURT (3) ve PRENSES TORUN (12) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRGÜNCAN (1) favorimizdir. İyi durumu ile MİR ZALİM (6) favorinin ciddi rakibi olup; DEDE ÖMER (5) ve ŞEREFLİCAN (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MISS WINER (7) ve MISS HELİN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BIXI (2) ve CAIRO (3) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Etkili koşuları ile YALNIZKARTAL (4) ve son koşusunu kazanan KURYE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KOZAN DAĞI (1) ve MİRZALAĞA (3) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: Üstün performansı ile KAMALICAŞ (5) günün güvenilir safkanlarından olup; FAKI BEY (2), KIŞGÜLÜ (3), ve PEREFESYONEL (8) hata arayacak safkanlardır. 

6.Koşu: Son koşusunu kazanan QUEEN MELİSA (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde KUPALIM (1) favorinin ciddi rakibi olup; SEMETEY OĞLU (3) ve SAALİH (2) hata affetmeyecek isimlerdir. 

7.Koşu: Sevdiği pistte ve iyi durumdaki ekürileri ile SİLAH (5-6-9) favorimiz olup; AKHUN (2), HASANŞAH (3) ve LOKOMOTİF (1) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır. 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GASTEMENA (7) favorimizdir. İyi durumu ile AL GINETTA (3) favorinin ciddi rakibi olup; YOSUN SULTAN (10) ve DIVINE POWER (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN