YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

29 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARSENIC EKSPRES (2) ve CEYHAN GÜZELİ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; ASİ KURT (3) ve PRENSES TORUN (12) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRGÜNCAN (1) favorimizdir. İyi durumu ile MİR ZALİM (6) favorinin ciddi rakibi olup; DEDE ÖMER (5) ve ŞEREFLİCAN (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MISS WINER (7) ve MISS HELİN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BIXI (2) ve CAIRO (3) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Etkili koşuları ile YALNIZKARTAL (4) ve son koşusunu kazanan KURYE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KOZAN DAĞI (1) ve MİRZALAĞA (3) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: Üstün performansı ile KAMALICAŞ (5) günün güvenilir safkanlarından olup; FAKI BEY (2), KIŞGÜLÜ (3), ve PEREFESYONEL (8) hata arayacak safkanlardır. 

6.Koşu: Son koşusunu kazanan QUEEN MELİSA (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde KUPALIM (1) favorinin ciddi rakibi olup; SEMETEY OĞLU (3) ve SAALİH (2) hata affetmeyecek isimlerdir. 

7.Koşu: Sevdiği pistte ve iyi durumdaki ekürileri ile SİLAH (5-6-9) favorimiz olup; AKHUN (2), HASANŞAH (3) ve LOKOMOTİF (1) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır. 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GASTEMENA (7) favorimizdir. İyi durumu ile AL GINETTA (3) favorinin ciddi rakibi olup; YOSUN SULTAN (10) ve DIVINE POWER (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN