YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

29 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAYIKÇI (5) ve OĞLUMEJDER (7) birinciliğin güçlü adayları olup; OSMAN DEDE (8) ve ÇAKIRALİ (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: BAYAN BİNİCİ KOŞUSU'nda AUTUMN PEARL (1), ZAPPA (2) ve SLAYER SCREAM (4) birinciliğin güçlü adayları olup; BANDIERO (3) koşunun sürpriz ismidir.

3.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan EREN EFENDİ (1) ve LADY TULPAR (2) birinciliğin güçlü adayları olup; RUMET (3) ve YAYLALI (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili olduğu mesafede AMIGRA (4) ve son koşusunda dikkat çeken GOOD HEARTED (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖZÜM KALDI (3) ve GLOIN (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan BABAMENDUH (10) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; HAYATI CEDİD (3), TOMMİKS (5) ve HASOĞLU (2) hata kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: CUMHURBAŞKANLIĞI Koşusunda son kazandığı TJK koşusunda buradaki bir çok rakibini geride bırakan ve formda jokeyi ile start alacak olan FLY BY ME (4) favorimizdir. Usta jokeyi ve şampiyon ekürisi ile VICTORY IS OURS (14-1) favorinin ciddi rakibi olup; bu mesafeleri seven OĞLUM BERAT (5) ve SANZATU (8) ihmale gelmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Eski formunda uzak olsada kalitesi ile CANKARDEŞLER (4), yaşça büyük rakiplerle koşacak olmasına rağmen etkili formu ve usta jokeyi ile DENİZİM (14), son altı yarışını kazanan UÇARER (8) ve koştuğu her koşuda adından söz ettiren KARAÜZÜM (6) CUMHURİYET Koşusunda sırası ile şanslı olan safkanlardır.

8.Koşu: Koştuğu her koşuda ilk ikiden düşmeyen STORM GIRL (6) usta jokeyi ile yarışın favorisidir. hazır durumdaki safkanlardan SAADIN GÜCÜ (4) ve ALTUNSARAY (2) favorinin ciddi rakipleri olup; KADHAN (3) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile EMİRGAN (2) ve GECENİN SESİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; KARTALBABA (5) ve ALTINBİLEK (1-6) sonraki ihtimallerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN