YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

29 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

29 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Adana ve Ankara programlarının yer aldığı günde bugün tercihimizi Ankara programından yana kullanacağız. 

7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan ŞEREFLİCAN'ın problemleri giderilmiş gibi gözüküyor. Programı cazip hale getirmek isteyen yarışseverler bu safkanı burada bomba olarak değerlendirebilirler.

Akşam programında günün ilk ayağında iki yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Yarış kazanacak tecrübeye erişen ve kısa galoplarında da beğenilen CAIRO, bugün bu grupta startta oyalanmazsa kazanacak durumda gözüküyor. Güvenerek günün ilk bankosu olarak şablon içinde değerlendirebiliriz. 

Adana programında güveneceğimiz diğer safkan ise günün ikinci ayağında start alacak. Adana'daki son çim koşusunu kazanan ve güvenilerek buraya, kum piste çıkartılacak olan YENİLMEZASLAN, sağlıklı görüntüsü ile dikkat çekiyor. Kumu eksik gibi düşünülse de bu grupta söz sahibi olacaktır. Çift bankolu şablonumuzda güveneceğimiz ikinci at olacak. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon arayan yarışseverlere önereceğimiz bir diğer banko adayımız ise günün son ayağında start alacak. Son ikinciliğinde dikkat çeken ve yetenekli binicisi ile bu koşuya katılacak olan YOSUN SULTAN, uygun kilosu ile de dikkat çekiyor. Bu grupta kapanışı yapabilir. Alternatif şablonlarda tek olarak değerlendirilebilir. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 1-5-10 / 10 

Normal Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 1-5-10 / 1-7-10 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN