YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

3 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MISS WINER (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHISINAILI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ASİ KURT (2) ve MY İNCİ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki UNTOUCHABLE GIRL (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.NUSYA (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEDİİ (2) ve CAIRO (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla AKDENİZLİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DIVINE POWER (2) en yakın takipçisi olacaktır.AL GINETTA (3) ve GRAND SPRING (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla FOTERLİ (5) koşudaki favori isimdir.DİRANŞAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HAYATI CEDİD (2) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki RED ANGEL (7) ve ICE FOUNTAIN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.COMFORT ZONE (8) ciddi rakipleri olacaktır.KÜLÜNK AĞA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BITCOIN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOCTOR POL (5) en yakın takipçisi olacaktır.ARMİNİM (3) ve DUBLIN (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TESLA (4) ve WHITE CREST (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimdir.SAHİBE (6) en yakın takipçileri olacaktır.CAPE FREE (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla KÜÇÜK DEMİRKIRIM (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKURUŞ (5) en yakın takipçisi olacaktır.MİRZALAĞA (1) ve CERCERİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN