3 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MISS WINER (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHISINAILI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ASİ KURT (2) ve MY İNCİ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki UNTOUCHABLE GIRL (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.NUSYA (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEDİİ (2) ve CAIRO (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla AKDENİZLİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DIVINE POWER (2) en yakın takipçisi olacaktır.AL GINETTA (3) ve GRAND SPRING (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla FOTERLİ (5) koşudaki favori isimdir.DİRANŞAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HAYATI CEDİD (2) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki RED ANGEL (7) ve ICE FOUNTAIN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.COMFORT ZONE (8) ciddi rakipleri olacaktır.KÜLÜNK AĞA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BITCOIN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOCTOR POL (5) en yakın takipçisi olacaktır.ARMİNİM (3) ve DUBLIN (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TESLA (4) ve WHITE CREST (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimdir.SAHİBE (6) en yakın takipçileri olacaktır.CAPE FREE (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla KÜÇÜK DEMİRKIRIM (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKURUŞ (5) en yakın takipçisi olacaktır.MİRZALAĞA (1) ve CERCERİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi