3 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda WIND OF EAST (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.POWER KING (7) ciddi rakibi olacaktır.YEŞİLMİŞİK (5) ve KRASNODAR (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIZAGAN (7) ve LAŞİNKAY (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİZEMLİ YÜZ (5) en yakın takipçileri olacaktır.DİLLERE DESTAN (2-9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki GÖRÜNTÜ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLFEM (5) en yakın takipçisi olacaktır.YÜREĞİM (1) ve KOŞUCU (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OASIS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADALSON (1) en yakın takipçisi olacaktır.AĞA BAKIRTAŞ (2-4) ve WINDFLOWER (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan BALTACI (2) koşudaki favori isimdir.HONG KONG (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRİŞTİNELİ (7) ve TAY PALMA (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki DOUBLE STEEL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.STREET PARTY (10) en yakın takipçisi olacaktır.PATATUKA (3) ve FATO ANA (7) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi