YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

3 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda WIND OF EAST (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.POWER KING (7) ciddi rakibi olacaktır.YEŞİLMİŞİK (5) ve KRASNODAR (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIZAGAN (7) ve LAŞİNKAY (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİZEMLİ YÜZ (5) en yakın takipçileri olacaktır.DİLLERE DESTAN (2-9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki GÖRÜNTÜ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLFEM (5) en yakın takipçisi olacaktır.YÜREĞİM (1) ve KOŞUCU (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OASIS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADALSON (1) en yakın takipçisi olacaktır.AĞA BAKIRTAŞ (2-4) ve WINDFLOWER (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan BALTACI (2) koşudaki favori isimdir.HONG KONG (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRİŞTİNELİ (7) ve TAY PALMA (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki DOUBLE STEEL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.STREET PARTY (10) en yakın takipçisi olacaktır.PATATUKA (3) ve FATO ANA (7) sonraki ihtimallerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN