YENİ
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ekim 2016 Pazartesi

Fırst Class Haberler

3 Ekim Furkan ADANA Altılı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

DIVINE POWER: Son yarış kuponumda çok atla şans vermediğim ismi bugün en şanslı isimlerden biri olarak görüyorum. Son yarışında Akdenizli'nin önde boş tempo kaçıp bitirdiği yaışta da istikrarlı koşan ve alt grupla hemen hemen aynı derecede bitiren kısrak bugün öne düşecek 2-3 atında olması dolayısıyla arkadan gelip yarışta beklediği birinciliğe ulaşabilir. 

BITCOIN: Ankara pistinde koştuğu iki yarışta da etkili sonuçlar alan ve bunlardan sonuncu yarışında rakiplerine uzak çeken safkana verdiği 4 ay ara yaramış gibi bir izlenim yarattı bende. Virajı döndükten sonra binicisinin de teşvikleri ile etkili şekilde arttırıp aradaki farkı rahatça açmayı başarmıştı. Bugün için yanında iyi koşacak rakipleri muhakkak var ama Şablonumu kurabilmek adına TEK atıyorum. Kesinlikle riskli bir tek fakat el mecbur demeliyim bu program için. Rakip olarak 1 ve 3 numaralı atlara ilk şansı veriyorum. Gönül isterdi o güzel ve etkili teklerimizden biri verip güzelce yarışı sizlere sunmak fakat dediğim gibi diğer ayaklarda zor olduğundan ötürü riski burada alıp beklemek daha mantıklı geldi. 

SHANDA-OLGOİlk önce SHANDA'dan bahsetmek istiyorum. İSTANBUL'da daha iyi rakiplerle başa baş mücadele etti. Fakat kazanma özürlü bir at olduğunu söylemekte fayda var. Son yarışında İSTANBUL'da Handikap-16 da etkili rakipleriyle başa baş mücadele edip 1.olan attan 3 boy fark yemiş ve yakın ara yarışı beşinci olmayı başarmıştı. Daha öncesinde de başarılı yarışları var fakat beklenilen birinciliğe henüz ulaşamadı bugün Uygun grupta mutlaka kollamam gerektiğine inanıyorum. OLGO ise Ankara pistinde uzun mesafe yarışlarında iyi mücadele edip güzel sonuçlar aldığı yarışlar oldu.KV-6 ve KV-8 gibi mücadelelerde başa baş mücadele edecek kapasiteydi bir zamanlar. Fakat bu son zamanlarda eski gücünden biraz daha farklı .Kaldı ki 55 gün gibi bir süre geri çekildi. Umarım eski formuna geri dönmüştür. Grupta ağır kilo ile koşacak atların fazla olmasından ötürü kendisi boş kilosu ile etkili bir yarış çıkarabilecek kapasiteye sahip. 

ERKURUŞ: Gözlük takısı takıldıktan sonra ve Ankara'dan Adana pistine getirildikten sonra ÇİM Pistte birincilik elde eden ve Koştuğu 2 ŞARTLI yarıştada tabelada yer alan safkan bugün yine ihmal edilmemesini için yorum yazma gereği duydum. Şu grupta kesinlikle kayba koşmayacağını düşünüyorum. Çim pistte adana'da birinci olduğu zaman 1200 metreyi 1.22.58 gibi grup için KÖTÜ bir derece de koşmuş olsa da yine Sonraki KUM pist yarışlarında iyidi diyebilirim. Açıkçası bir ARAP EDA ve KÜÇÜKDEMİRKIRIM kadar önde olduğunu düşünmüyorum fakat yinede ihmal etmemek adına kuponumda olacaktır. 

ENİSKEREM: Son yarışında şuan bu grupta AGF çıkan ismin hemen arkasında yer aldı. Sonlara doğru biraz güç kaybedip sallanmış olsa da bugün mesafenin 100 metre kısalacak olması ile sürpriz yapabilir. AGF tablosunda bu kadar gerilerde olmasından dolayı kendisine şans vereceğim. Bugüne kadar GÖZLÜK-KULAKLIK takısı ile yarış gören safkanda bugün ilk defa takı değişikliğine gidilip ilave olarak DİLBAĞI eklenmiştir. 

ŞABLONUM 


1.AYAK: 2.6.10.3 
2.AYAK: 9.12.5.3.1 
3.AYAK: 8.COMFORT ZONE //// 7.11.4.10 
4.AYAK: 6.BITCOIN
5.AYAK: 9.OLGO //// 10.4

6.AYAK: 8.6 ///// 5.1.14


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN