GanyanTime.com
YENİ

29 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

30 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu VICTORY SUN (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla REDENTOR (1), etkili jokeyiyle MY SWEET LADY (4) ve ROSE HIIL (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ALTIN KAFES (9) ve SİNEPS (7) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup MAGIC BULLET (5) ciddi rakipleridir. BAZO (10) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız İBRA (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ALLSHANTI (1) ve WHO IS THAT CHICK (5) ciddi rakipleridir. BÖRTEÇİNE (3) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan KESKİNNAZ (3), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BEYAZ KULE (1), son yarışını rahat kazanmış olan hafif kilolu HATİCE (9) ve DOĞU GÜZELİ (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 


5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ERAYHAN (6), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KARA TURBO (3) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan NEVCİHAN (8) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ATLIOĞLUM (1) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SİNCLAR (10) ve tecrübeli jokeyiyle son startını rahat kazanmış olan CHERI CHERI LADY (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DAYIM BENİM (8) ve GOLDEN TOWER (2) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken KRIS ANGEL (5) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. CHURCHILL FIRE (3) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan AMERICAN BILLION (8) ihmal edilmemelidir. PART LION (7) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan HIDDEN JEWELS (1), iyi bir form yakalamış olan GOLDINIADIS (2) ve son startını ölçü almadığımız hafif kilolu CANT TOUCH THIS (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KARA ARDA (3) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan SHESHBESH (12) ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren GÜLENYÜZ (8) ciddi rakibi olup ŞEHLEVENT (2) ihmal edilmemelidir. FECIR (7) sonraki ihtimaldir.