YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Ekim 2016 Pazar

GanyanTime.com

30 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken OĞLUM CEVAT (6) birinciliğe en yakın isimdir. Artan formunu son startına da yansıtmış olan BERKİ HATIF (2) ciddi rakibi olup kilo avantajıyla BOLD FALCON (4) ve BIG LOVE (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan MÖSYÖSPARTAKÜS (1) ilk şanslı isimdir. Artan formuyla FIRATIN ÖFKESİ (3), aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken EFE YÜREK (8) ve KLASTAY (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan FRİGYALI (4), kilo avantajıyla KARAMÜRSEL (6), kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken ZORLUAT (1) ve etkili jokeyiyle AKKURT (3) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız RED WARRIOR (5) iyi formuyla ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken LÜBBEY (8) ciddi rakibi olup BRAVE HUNTER (3) ihmal edilmemelidir. OIL KING (4) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız ekürili TEREX (8-1), iyi form durumuyla PERFORM (5), hafif kilo avantajıyla BEZMİ ALEM (10) ve EXECUTIVE (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan TRIPLE CROWN (7) birinciliğe en yakın isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız TİRAN (1) ciddi rakibi olup TOO MUCH LOVE (6) ve TASSOS (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KİM TUTAR BENİ (2) ve hafif kilolu ZABALAM (5) iyi form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. DAYI DAYI (4) ciddi rakibi olup GÖRKEMBEY (1) ihmal edilmemelidir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız BABADOĞAN (1) ve aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken SON VURGUN (8) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. WRITE TO ELLIE (11) ve BALERA (6) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Aynı mesafeli bir önceki startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ekürili ASNAWAND (2-4), aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken BORNEO (5) ve artan form durumuyla GHIMGHICHE (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. SİBEL SU (10) ciddi rakipleridir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN