YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

31 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu:  Maiden koşuda etkili formları ile BÜYÜK LODOS (1) ve HATAYLI (3) birinciliğin güçlü adayları olup; KAMANİÇE (7) ve SOYLU TURBO (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili yarışları ile ESANADOLU (3) favorimizdir. Usta jokeyi ile ÖMERHANBEY (4) favorinin ciddi rakibi olup; BALIKLIOVALI (2) ve BİNENBİLİR (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BEZİRGAN KIZI (7) ve TEKFORD FEYZA (11) birinciliğin güçlü adayları olup; BAHT (6-5) ve SENYENERSİN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız HIZ DELİSİ (5), sevdiği mesafede TANGO WINNER (2) ve son ikinciliği ile BÜYÜK YENER (8) birinciliğin güçlü adayları olup; İŞKODRA (9) koşunun sürpriz ismidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadaığımız SULTANHAN (3) ve son iki koşusunu kazanan TEZGEL GÜR (4) birinciliğin güçlü adayları olup; KISMET KIZ (1) ve MEDYA (9) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan DULOCAN (2) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ALBURAK KIZI (1), KUMSAL (11) ve EDADÜLÜLE (9) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşularını ölçü almadığımız BORDONARO (1) ve BADARBUNGA (7) birinciliğin güçlü adayları olup; DUQUAN (2) ve ATES KUSU (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DAYE HATUN (6) ve NADİDE SULTAN (8) birinciliğin güçlü adayları olup; BABA METİN (1) ve SANCAKOĞLU (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Etkili yarışları ile JINS PRIDE (4) favorimizdir. son koşusunda dikkat çeken SAHİBE (9) favorinin ciddi rakibi olup; SAKE BOMB (7) ve MASCHERANO (6) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN