YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

31 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DARK QUEEN (3) ve LADY HAWANA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; MİZGİNHAT (6) ve SILA KHAN (8-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Uygun grupta start alacak olan BABASEYFİ (4) ve PORSUK BEYİ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KONGO (6) ve ADAM (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PAROLA (2) favorimizdir. İyi durumu ile BOZKIZI (4) favorinin ciddi rakibi olup; BAHANE (3) ve ÖZLENEN GÜL (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 


4.Koşu: Sevdiği mesafede BAILAMOS (2) favorimizdir. İyi durumu ile ÜNLÜOĞLU (4) favorinin ciddi rakibi olup; ANTONOV (7) ve RED REBEL (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile VELİAHT BETÜL (5) ve YASMİN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KİM (4) ve COUNTRY EKSPRESS (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen TAY PALMA (3) favorimizdir. İyi durumu ile SİVASLI MUSA (6) favorinin ciddi rakibi olup; NURLUTAÇ (2) ve HALENAY (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: on koşusunu kazanan APALBA (7) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren DREJAN (8) favorinin ciddi rakibi olup; HASAN BABA (9) ve STREET PARTY (13-12) ihmale gelmeyecek isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN