YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

31 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DARK QUEEN (3) ve LADY HAWANA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; MİZGİNHAT (6) ve SILA KHAN (8-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Uygun grupta start alacak olan BABASEYFİ (4) ve PORSUK BEYİ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KONGO (6) ve ADAM (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PAROLA (2) favorimizdir. İyi durumu ile BOZKIZI (4) favorinin ciddi rakibi olup; BAHANE (3) ve ÖZLENEN GÜL (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 


4.Koşu: Sevdiği mesafede BAILAMOS (2) favorimizdir. İyi durumu ile ÜNLÜOĞLU (4) favorinin ciddi rakibi olup; ANTONOV (7) ve RED REBEL (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile VELİAHT BETÜL (5) ve YASMİN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KİM (4) ve COUNTRY EKSPRESS (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen TAY PALMA (3) favorimizdir. İyi durumu ile SİVASLI MUSA (6) favorinin ciddi rakibi olup; NURLUTAÇ (2) ve HALENAY (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: on koşusunu kazanan APALBA (7) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren DREJAN (8) favorinin ciddi rakibi olup; HASAN BABA (9) ve STREET PARTY (13-12) ihmale gelmeyecek isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN