YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

4 Ekim Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan GÜLDEHAN (10) ve kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BALOTELLI (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup YAKATORI (9) ciddi rakipleridir. Artan formuyla EZBERBOZAN (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Kum pistte aynı mesafeli son koşularıyla dikkat çeken FREESIA (3) ilk şanslı isimdir. Artan form durumuyla ekürili AKYOL (6-2) ciddi rakibi olup son yarışlarını ölçü almadığımız KAKTEE (5) ve AYA BAKAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız FOBİ (2), aynı pistteki son startıyla dikkat çeken KAZANOĞLU (5), son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan PALA TUMBUL (6) ve AKTEMUR (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız DORUKSEL (2), artan form durumuyla MAGNETO (5) ve MERZUKA (10) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup etkili jokeyiyle MIGHTY RIVER (6) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan DİDİMOĞLU (4) ve aynı pistteki son yarışını kazanmış olan İÇİMSU (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DİGOR (1) ciddi rakipleri olup KARA KANTOS (2) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Artan form durumuyla WHITE IRON (6), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ESENPOYRAZ (2), GALLOPING WISDAM (10) ve iyi form durumuyla SİVEREK BEYİ (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan VİNDIRHAT (4) ilk şanslı isim olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken TAŞÇI PEHLİVAN (3) ciddi rakibidir. BİRADER HAN (1) ve SONBABA (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Artan form durumuyla ÇEVİK TAY (1), kum pistteki son koşusuyla dikkat çeken HANOĞLU (4), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan GERİDÖN (3) ve ÖZTÜRKMEN (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Kum pistte aynı mesafeli koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan YALNIZKARTAL (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan SEVDİĞİMKIZ (4) ciddi rakibi olup GAMBİT (7) ve UÇANBEBEK (5) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN