YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

4 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan ÇERMİ KHAN (4) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kum pist koşularıyla dikkat çeken BARANBABA (2) ciddi rakibi olup ÇETİNBABA (5) ve ekürili KIRMIZIKAYA (7-1-8) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan SOĞUK ÇERMİK (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken YÜCESOY (5), artan form durumuyla ekürili SİGNORA (3-4) ve ekürili KAPTANTOR (2-6) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ATASOY (1), aynı pistteki son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan BAŞKAYNAK (3) ve YÜCELİR (8) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup FENERLİCAN (4) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan GÖZÜM KALDI (2) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BEDWULF (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BLUE POWER (8) ve EDGARDO (5) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BURGUNDY BLUE (1) birinciliğe en yakın isimdir. BALYECİ SALİH (2) ve iyi bir form yakalamış olan TASSOS (3) ciddi rakipleri olup hafif kilo avantajıyla ORANGE BLOSSOM (4) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SİVEREK DİYARI (3), aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SİNKIZI (8), KING OF ROCK (2) ve iyi form durumuyla WESTSIDE (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: İyi bir form yakalamış olan ARMANIUS (1) kazanmaya en yakın isimdir. Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız PRENS DESTAN (6) ciddi rakibi olup son yarışlarıyla dikkat çeken ekürili MELİKBEY (5-3-7) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki ilk startını kazanmış olan SMOOTH CANDY (16), kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken DOLCE VITA (6) ve MAHREM (12) birlikte şans verdiğimiz isimler olup kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren AIRTOUCH (13) ciddi rakipleridir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN