5 Ekim Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

5 Ekim Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MAYISKIZI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir. ÜNLÜÇELİK (8) en yakın takipçisi olacaktır.EYYARİM (1) ve GÜMÜŞTEL (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIYAMET (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. LAPRAS (7) ciddi rakibi olacaktır.GÜLŞİLAN (3) ve SAALİH (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki VICTORY GIRL (10) koşudaki ilk şanslı isimdir. BLACK WEASEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.LADY ÇİKOLATA (3) ve DEMİRSU (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ANTIOXIDANT (7) ve POLATOĞLU (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CITYS PRIDE (3) en yakın takipçileri olacaktır. SIMENTAL (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla GÖKSİN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. ABİDE TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.FELEKKIZI (5) ve ÇİÇEKKAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KAÇAR FEVZİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir. ŞUBATHAN (5) ciddi rakibi olacaktır.ATİKTAY (3) ve VEYSİBABA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SEA HORSE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. BROKEN ARROW (2) en yakın takipçisi olacaktır.TRENDSETTER (1) ve KIRDEMİRKIR (11) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan OYTUNTAY (4) koşudaki favori isimdir. TOMO AĞA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (6) ve ULUÇAKAR (15) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi