YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

4 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

5 Ekim Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MAYISKIZI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir. ÜNLÜÇELİK (8) en yakın takipçisi olacaktır.EYYARİM (1) ve GÜMÜŞTEL (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIYAMET (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. LAPRAS (7) ciddi rakibi olacaktır.GÜLŞİLAN (3) ve SAALİH (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki VICTORY GIRL (10) koşudaki ilk şanslı isimdir. BLACK WEASEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.LADY ÇİKOLATA (3) ve DEMİRSU (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ANTIOXIDANT (7) ve POLATOĞLU (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CITYS PRIDE (3) en yakın takipçileri olacaktır. SIMENTAL (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla GÖKSİN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. ABİDE TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.FELEKKIZI (5) ve ÇİÇEKKAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KAÇAR FEVZİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir. ŞUBATHAN (5) ciddi rakibi olacaktır.ATİKTAY (3) ve VEYSİBABA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SEA HORSE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. BROKEN ARROW (2) en yakın takipçisi olacaktır.TRENDSETTER (1) ve KIRDEMİRKIR (11) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan OYTUNTAY (4) koşudaki favori isimdir. TOMO AĞA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (6) ve ULUÇAKAR (15) sonraki ihtimallerdir.