YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

5 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KEPEZ STORM (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. MOTHER OF DRAGONS (3) en yakın takipçisi olacaktır.KATSUYA (7) ve ALLSHANTI (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KUBANGO (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜRMAN AĞA (6) ciddi rakibi olacaktır. ÇAĞ TUFANI (2) ve ÖZDEMİR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla RÜZGARIN RUHU (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. TEMİZKAAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.GEZEGEN (6) ve FİLOZOF TAY (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan ERAYHAN (2) koşudaki favori isimdir.NEVCİHAN (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. BÜYÜK BEREN (6) ve HAYAL DÜNYASI (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AMERICAN BILLION (10) ve SİNEPS (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. BE KES (1) ciddi rakipleri olacaktır.VICTORY FLIGHT (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla SERSERİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. KULOĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.MAKTAYMAN (1) ve RADYOCU (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NİLDA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir. PALA DAYI (7) en yakın takipçisi olacaktır.HÜNKAROĞLU (6) ve YEDİKARANFİL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan DİŞİ KURT (5) koşudaki favori isimdir. BİRKASIM (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (10) ve BURCUSULTAN (4-7) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN