YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

4 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

5 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KEPEZ STORM (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. MOTHER OF DRAGONS (3) en yakın takipçisi olacaktır.KATSUYA (7) ve ALLSHANTI (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KUBANGO (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜRMAN AĞA (6) ciddi rakibi olacaktır. ÇAĞ TUFANI (2) ve ÖZDEMİR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla RÜZGARIN RUHU (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. TEMİZKAAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.GEZEGEN (6) ve FİLOZOF TAY (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan ERAYHAN (2) koşudaki favori isimdir.NEVCİHAN (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. BÜYÜK BEREN (6) ve HAYAL DÜNYASI (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AMERICAN BILLION (10) ve SİNEPS (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. BE KES (1) ciddi rakipleri olacaktır.VICTORY FLIGHT (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla SERSERİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. KULOĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.MAKTAYMAN (1) ve RADYOCU (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NİLDA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir. PALA DAYI (7) en yakın takipçisi olacaktır.HÜNKAROĞLU (6) ve YEDİKARANFİL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan DİŞİ KURT (5) koşudaki favori isimdir. BİRKASIM (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (10) ve BURCUSULTAN (4-7) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN