YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Ekim 2016 Perşembe

GanyanTime.com

6 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken DÜNYAMALI (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ekürili KAYIKÇI (5-8) ve EMİRGAN (3) ciddi rakipleri olup etkili jokeyiyle KARAGÜL (10) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan AKARNEJAT (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız HAKTAN BEY (6), BEYBARAN (1) ve istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken BURUKMERT (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Çim pistteki son startında etkili jokeyiyle başarılı bir ikincilik elde etmiş olan MISAE (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız RUMBA (7) ciddi rakibi olup FLYING BIRD (2) ihmal edilmemelidir. LIFETIME (5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan OĞLUMEJDER (6) uyumlu jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız KARTALBABA (4) ciddi rakibi olup BOZKIZI (9) ve MARAZ ALİ (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan LADY KRAKOW (3) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ASLANSTAR (2), son koşularını ölçü almadığımız LİDER EGE (5) ve KING OF TRAKYA (8) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı bir performans sergilemiş olan EGEBEYİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışlarını ölçü almadığımız ATOMBOMBASI (2), etkili jokeyiyle TOMMİKS (1) ve hafif kilolu BABAMENDUH (10) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken BADARBUNGA (11) ve kum pistteki son yarışlarında rahat birincilikler elde etmiş olan ekürili BORDONARO (1-9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. FRATELLI (5) ciddi rakipleri olup LAGUARDIA (7) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız TRITON (6) ve kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GÜRSOYHAN (1) etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. CROSS FIRE (3) ciddi rakipleri olup HERİF (5) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan TAMER REİS (7), etkili jokeyiyle DEMİRCİEFE (3) ve ilk startıyla dikkat çeken OSMAN DEDE (6) birlikte şans verdiğimiz isimler olup son yarışını ölçü almadığımız MALTA ŞAHİNİ (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan THASSOS (3), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KIZ AYŞE (5), son startını ölçü almadığımız DERAŞ (2) ve hafif kilo avantajıyla BOND GIRL (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN