7 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda EXCHANGER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KEISHA (4) en yakın takipçisi olacaktır.BOYKA (7) ve BLACK WASP (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AKSAKAL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SHESHBESH (6) en yakın takipçisi olacaktır.SERMELEK (12) ve TAHER (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan EDINBURGH (2) koşudaki favori isimdir.NALAN SULTAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SUMMER PICTURES (3) ve BEREN SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki GÜLENYÜZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TETİNA (11) en yakın takipçisi olacaktır.HABERŞAH (5) ve CANBULAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CEMCEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PAYİTAHT (5) ciddi rakibi olacaktır.EUPRHATES (7) ve ROCKET MAN (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki LUCKY MOMENT (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DIAMOND FLAME (4) en yakın takipçisi olacaktır.SHOPAHOLIC (7) ve FEVRONYABAY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla ERKMEN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIRDENİZ (7) en yakın takipçisi olacaktır.CANKURTBEY (2) ve MERTADAM (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan GÖLCÜK ASLANI (2) koşudaki favori isimdir.GÖZYAŞI GECESİ (8-7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİTEFEKAAN (4) ve RAZYANA (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki HIDDEN JEWELS (1) ve MISS NİLAY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ULUDAZ (11) en yakın takipçileri olacaktır.WHITE RIVER (7) sonraki ihtimaldir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi