YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

7 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

7 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KING YAVUZ (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEŞİLLİ BEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.DAYS OF THUNDER (2-7) ve MİTO (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KESKİNNAZ (1) ve TEZCANLI (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ESER (3) en yakın takipçileri olacaktır.HALİME HANIM (2) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AYLAVYUU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLUE BELL (2) en yakın takipçisi olacaktır.TRIPLE CROWN (6) ve KARYELE (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BAVİ REŞ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SUN BURN (1) ciddi rakibi olacaktır.NORTH VALLEY (2) ve SELÇUKOĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AĞACEMAL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞUBEYLİM (1-8) en yakın takipçisi olacaktır.ESRAR DEDE (4) ve ARAP TURGAY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan STILL WAITING (4) koşudaki favori isimdir.PRINCESS WESTPORT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AKASYA (2) ve BORNEO (10) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN