YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

7 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KING YAVUZ (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEŞİLLİ BEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.DAYS OF THUNDER (2-7) ve MİTO (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KESKİNNAZ (1) ve TEZCANLI (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ESER (3) en yakın takipçileri olacaktır.HALİME HANIM (2) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AYLAVYUU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLUE BELL (2) en yakın takipçisi olacaktır.TRIPLE CROWN (6) ve KARYELE (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BAVİ REŞ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SUN BURN (1) ciddi rakibi olacaktır.NORTH VALLEY (2) ve SELÇUKOĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AĞACEMAL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞUBEYLİM (1-8) en yakın takipçisi olacaktır.ESRAR DEDE (4) ve ARAP TURGAY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan STILL WAITING (4) koşudaki favori isimdir.PRINCESS WESTPORT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AKASYA (2) ve BORNEO (10) sonraki ihtimallerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN