YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Ekim 2016 Cuma

Fırst Class Haberler

7 Ekim Furkan İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MITO: Çim Yarışlarında daha etkili gruplarla mücadele eden safkan ilk şans verdiğim isimdir. Daha önce Kum pistte ÇİM piste oranla daha kötü yarışlar çıkarmış olsa da form grafiği iyi olduğundan ötürü ihmal etmeyi düşünmüyorum. Pist durumuna göre herhangi bir tercih yapabileceğim bir attır , Islak ya da Sulu Kumda Normal Kuma göre daha iyi koştuğunu söyleyebilirim. Yine tüm şartlar yarın aleyhine de olsa son yarışlarında artan grafiği bu grup için uygun olduğundan kuponumda ilk sırada yer alacaktır. 


DAYS OF THUNDER: İki aylık bir aranın ardından geçtiğimiz hafta Handikap-14 yarışla tekrar pistlere dönen safkan hakkında yazmamın tek sebebi 1200 metre mesafede virajı çok çok sonlarda dönüp sonları diri ve etkili şekilde gelip üçüncü olmasıdır. Bugün mesafenin daha da uzaması ve önde gidecek Mito-King Yavuz gibi tempoyu arttıracak isimlerin de olmasından dolayı sonlarda etkili bir Sprint ile rakiplerini avlayabilir. 
DEATH RACER: Son yarışında önde çok sert bir tempo ile koştu. Viraj dönüldüğünde üstüne oynayan at sayısı en az üçtü diyebilirim. Buna rağmen iyi dayanıp  beşinci olmuştu. Son yarışını iyi koşmasının sebebi belki de yeni takısı olan GÖZLÜK olabilir. Daha önce DİLBAĞI ile start alıp başarısız yarışlar koştuktan sonra ben bu yeni takısı ile formunu oldukça beğendim. Bugün için öne düşecek 2-3 isim daha var kendisi gibi fakat Kilo avantajını da elinde bulunduruyor olması lehine bir durum. Kendisini merakla takip edeceğim yarın. 

TEZCANLI: Son yarışında da şanslı olarak gördüğüm safkan etkili bir yarış çıkarmış ve BurcuSultan arkasında yarışı ikinci olarak tamamlamıştı. Son 300 metrede rakiplerinden biriniciliği alan fakat son 50 metrede Burcusultanın etkili ataklarına dayanamayan safkan ikinci olarak ayrıldığı ŞARTLI-5 Yarış oldukça değerli .Ardından burun farkı ile geçildiği Burcusultan 2 gün önce İstanbulda Birkasım ve Dişi Kurt gibi Form grafiği hayli yüksek olan atların yanında KV-6 yarışta direne direne yarıştan ikinci ayrılmayı başarmıştı. Bu ince detaydan sonra kesinlikle TEZCANLI'ya güvenim sonsuz yarın. Umarım istediğimiz tempoda bir yarış seyir eder ve son 200-300 metrede yarışı alıp birinci olur. Benim yarın BANKOMDUR. 

NORTH VALLEY: Bazı atlar vardır o şehrin pisti ile özdeşleşmiştir artık. O atların biri de burada bahsedeceğimiz safkan.Kolay değil İZMİR KUM pistte 23 yarışa çıktı bunlardan 13'ünde birinci , 3 kere ikinci ve Bu 23 yarışın 20 sinde ise tabela yer almayı başaran bir safkan. İzmir pistinde ayrı bir zevkle izlediğim NORTH VALLEY yarın kuponlarını küçültmek isteyenler için İyi bir tek olabilir. 


NURLUTAÇ: İSTANBUL'dan  gelen ve Bu pistteki ilk yarışına çıkacak kısrak ilk şanslı gördüğüm isimdir. Şayet son yarışında farklı bir takı ile koşmuş ve iyi bir netice elde edememişti. Bunun haricinde istanbulda daha etkili rakiplerle koştuğunu belirtmek isterim. Kendi baktığım bültende puan verilmemiş bu kısrak için sakın atlamayın derim. Çok at ile geçecek olanlar. Kocaeli Pistinde koşmuş olduğu kum pistteki yarıştan sonra dikkatimi çeken ve istanbul çim pistte yine iyi yarışlar çıkartan kısrak en son birinciliğini ise 18-19 ay önce almayı başarmıştı. Tabii son dediğim cümle önemli değil bizim için yarışın gidişatı ve rakipleride uygunsa 2 yılda kazanamasa farketmez. Bugün İzmir pistindeki ilk yarışını merak ediyorum ve kuponumda kendisine şans vermeden oyun yapmayacağım. 


BORNEO: Son yarışını çok beğendiğim ve önde tempo verip kaçıp bitirmeye çalışan bir yarış stiline sahip BORNEO bugün önde kendisi gibi tempo verecek 1-2 rakibi var fakat bunlardan etkilenmediği sürece ve kendi stili dışına çıkmadığı takdirde etkili bir yarış bekliyorum.Ama yinede temkinli davranıp bu ayağı çok at ile geçeceğim. AYSUN SULTAN startta kalmadığı sürece tehlikeli bir kısrak olduğu düşüncesindeyim.Son 3 yarıştır makineye takılan ve son yarışında özellikle 8 boy start yiyip 1.25. gibi bir derece ile yarışı tamamlaması oldukça iyiydi. Sürekli start yemesi kafamı karıştıran tek ayrıntı.   • Genel itibariyle şablonlarım 50-75 TL arasındadır fakat bugüne bir Dostumun Ricası üzerine 150 TL şablon çıkarttım. Akşam İSTANBUL Programında yine kendi Tarifemizden devam edeceğiz dostlarım. Dileyenler ilk ayak MİTO, 4.AYAK NORTH VALLEY ve Tabela Ayağında NURLUTAÇ teklerine yönelip oyunumu daha cazip hale getirebilirler. BOL ŞANSLAR. 


ŞA
BLONUM

1.AYAK: 8.MİTO //// 2.6.1.3
2.AYAK: 5.TEZCANLI
3.AYAK: 1.2.3.4.6.5.7 

4.AYAK: 2.NORTH VALLEY //// 6.1 
5.AYAK: 5.NURLUTAÇ ////// 3.2.1 
6.AYAK: 10.6.7.1.9.14 


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN