YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

7 Ekim Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startıyla dikkat çeken RED KIT (7) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan POETIKA (9) ciddi rakibi olup HIGH KING (5) ve KAVACIK BEYİ (6) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DÖKERBEY (1) birinciliğe en yakın isimdir. Artan form durumuyla SOYLUKRAL (4) ve tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız EDEBEY (5) ciddi rakipleri olup TULUYHAN (9) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startından etkili jokeyiyle çok rahat bir birincilik elde etmiş olan ekürili EL GAMBO (5-2) ilk şanslı isimdir. Son yarışıyla dikkat çeken EL FUEGO (4), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren FLUSH ROYAL (6) ve GARAVAS (7) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan İPEKKIZ (5) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan GAUNOS (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SİDELİ (2) ciddi rakipleridir. Artan formuyla I NEED A HERO (9) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Uzun aradan sonra start aldığı koşuyu tabela dışı tamamlamış olan DEMİRDÖVEN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren AKALP (11) ciddi rakibi olup GÖKBAKIR (9) ihmal edilmemelidir. SIRACA (10) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız INFERNO (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle TÜRÜTCAN (8) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla COFFEE BEAN (5) ihmal edilmemelidir. Son yarışlarıyla dikkat çeken OCIUS (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan SKYNET (5) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Etkili jokeyiyle WEST GROVE (6), iyi form durumuyla SPHYINX (9) ve FERHATHAN (2)ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki ilk startını uyumlu jokeyiyle çok rahat kazanmış olan DİYARBEYİ (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İstikrarlı koşularıyla dikkat çeken ÇAHAN (1) ciddi rakibi olup ekürili iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan DİKOĞLU (3-4) ve MÖSYÖSPARTAKÜS (5) ihmal edilmemelidir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN