GanyanTime.com
YENİ

7 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

7 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

İstanbul'da zevkli bir yarış programı var. Günün ilk ayağında 3 yaşlı Arap atlarına ait Maiden bir mücadele var. Çim pistteki iki koşusunun birinde tabelada kalırken diğerinde ikinci sırada yarışı bitiren. CANBULAN, yeterli yarış tecrübesiyle bugün maiden'a veda edebilir. Günün ilk ayağında güvenerek kuponlara tek olarak yazacağız. 

Günün zevkli derbilerinden biri ise ikinci ayakta koşulacak. 3 ve yukarı İngiliz safkanlara ait Açık Grup 1 mücadele oldukça çetin geçecek. CEMCEM, burası hedef yapılarak itina ile hazırlanı ve safkanın ufak problemleri de tamamen giderilmiş gözüküyor. Sevdiği pist ve mesafede düzlükteki dirençli yapısıyla bugün kazanarak ilgililerinin yüzünü güldürebilir. Biz bu safkanı burada tek bırakarak bütçeyi diğer ayaklarda kullanacağız. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. Tabela ayağında start alacak olan GÖZYAŞI GECESİ, harika durumuyla öne çıkıyor. İdman pistindeki işleri de beğenilen kaliteli safkanı bu grupta farklı bir şablon kurmak isteyen yarışseverler değerlendirebilir ve kuponlarına tek yazabilirler. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4-5-6-7 / 8 / 1-2-9-13-19-20 

Normal Kupon: 2 / 2 / HEPSİ / 1-2-3-4-5-6-7 / 1-4-8 / 1-2-9-13-19-20