YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

8 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BAŞYİĞİT (1), FASSBENDER (3), PRENSES NEHIR (8) ve ÖZ ATEŞ (4) tecrübeli jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan hafif kilolu BECENE GÜLÜ (10) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız BURÇAKHAN (1) ciddi rakibi olup HALENAY (3) ve GÜLDİKEN (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BY RA (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan KOZBEYİ (7) ciddi rakibi olup AMIGRA (6) ve GOOD HEARTED (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken SULTANHAN (1), istikrarlı yarışlarıyla KISMET KIZ (3) ve etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan BURCUTAY (4) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup hafif kilolu ÖZLENEN GÜL (7) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LADY FALCON (2), son yarışını ölçü almadığımız BRAVE APTE (4), aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KUPA ASI (3) ve FANCY BALL (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Çim pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan RUBICON (5) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ARTIC MAN (2) ciddi rakibi olup son koşusunu ölçü almadığımız TAMGA (6) ihmal edilmemelidir. PRIZE FOR (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan PIANO SONATA (2) devam eden formu ve uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. SALAMIS (6) ciddi rakibi olup ACQUAPURA (4) ve SİNYOR ŞAMİL (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken İREM SU (7) ilk şanslı isimdir. TAKARROF (5) ciddi rakibi olup ŞAHDAMAR (4) ihmal edilmemelidir. MISTER RAIN (3) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Çim pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKARÇAY (10) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla TOZAN (5) ciddi rakibi olup BORDALI (7) ihmal edilmemelidir. ALİŞİRİN OĞLU (2) sonraki ihtimaldir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN